Шмигаль: Україна планує стати членом ЄС і НАТО протягом 5-10 років

Денис Шмигаль Урядовий портал

Прем'єр-міністр переконаний, що країна має суттєві результати в реалізації реформ

Україна націлена стати членом Європейського Союзу і НАТО протягом 5-10 років. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає "Урядовий портал".

За словами очільника уряду, одним із важливих питань у цьому напрямку є реалізація реформ. "Україна прагне вступити в ЄС і НАТО в найближчій перспективі, ми націлені отримати членство протягом 5-10 років. Важливим питанням європейського майбутнього України є послідовна реалізація реформ, над чим ми продовжуємо працювати і маємо суттєві результати", - висловився Шмигаль.

При цьому він додав, що вступ до ЄС залежить не лише від зусиль України, але й від бажання 27 інших країн-членів блоку.

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський заявив, що Україна прагне отримати чіткий перелік реформ, необхідних для інтеграції в НАТО. За його словами, необхідно закінчити період невизначеності.

Новини за темою: Україна перебуває на фінальній стадії ухвалення законопроектів із ключових реформ, - Зеленський

Своєю чергою, спеціальний представник генсека НАТО Джеймс Аппатурай зазначив, що окрім оборонного сектору, для Альянсу важливе зміцнення верховенства права й демократичне врядування. Зокрема, йдеться про реформу судової гілки влади, Конституційного суду, а також підвищення ефективності антикорупційних інституцій.