Семитомна справа за 10 хвилин, без адвокатів і Медведчука: Суд ухвалив рішення про продовження термінів слідства на 6 місяців, - Кузьмін

Ренат Кузьмін

Печерський райсуд ухвалив рішення про продовження термінів слідства у справі голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука. Про це у своєму телеграм-каналі написав народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін.

За його словами, самого Медведчука викликали до суду за 48 хвилин до початку засідання, а судді за 10 хвилин, за його відсутності, розглянули 7 томів справи.

"Сьогодні за 48 хвилин до початку судового засідання Медведчука викликали до суду. Адвокатам, які прибули у вказаний час до суду, повідомили, що суддя Вовк за 10 хвилин розглянув семитомну справу, пішов до нарадчої кімнати і виніс рішення про продовження термінів слідства до 6 місяців. Без підозрюваного. Без адвокатів. 7 томів. За 10 хвилин. Ось вам і судова реформа імені Зеленського", - написав Кузьмін.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що перший заступник генерального прокурора Роман Говда порушив закон, не подавши вчасно клопотання про продовження запобіжного заходу у справі голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука. Як заявив журналіст Володимир Бойко, згідно зі змінами до КПК України, прийнятими через поширення коронавірусної хвороби 13 квітня 2020 року № 558-IX, встановлено, що "клопотання про продовження строку тримання під вартою подається не пізніше ніж за десять днів до закінчення дії попередньої постанови про тримання під вартою".

Тобто, ОП не подав клопотання ні за 10 днів, ні за 5 днів, таким чином повністю порушив закон.