Секретар РНБО Олексій Данілов провів нараду щодо протидії COVID-19 в Україні

Секретар РНБО Данілов, як розповідають джерела "Страны", виконує на засіданнях Ради лише функцію модератора Цензор.нет

Участь в нараді взяли головний санлікар Ігор Кузін та представники різних міністерств

У вівторок, 5 жовтня, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов за дорученням президента провів нараду щодо протидії пандемії COVID-19 в Україні. Участь в нараді взяли головний санлікар Ігор Кузін та представники різних міністерств. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

На нараді Данілов розповів про систему "СОТА", запущену апаратом РНБО, яка може допомогти центральній та місцевій владі застосовувати оперативну, актуальну та достовірну інформацію щодо навантаження на систему охорони здоров’я.

Новини за темою: За добу в Україні підтвердили 12 662 випадки коронавірусу

Також обговорили питання стану системи охорони здоров’я, зокрема щодо забезпечення медичним персоналом, ліжками для пацієнтів з COVID-19 з підведеним киснем та ліками, під час осінньо-зимової хвилі коронавірусу.

Особливу увагу приділили питанню збільшення тестувань пацієнтів із підозрою на COVID-19. Це має сприяти своєчасному лікуванню хворих, як наслідок - зменшенню кількості тяжких випадків і смертей.

Секретар РНБО наголосив, що вкрай важливо вакцинувати до кінця поточного року більшість дорослого населення України, насамперед найбільш уразливих категорій - осіб старше 60 років та пацієнтів з хронічними хворобами.

"За результатами наради ухвалено рішення щодо відновлення цілодобового режиму роботи штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов'язаної з поширенням COVID-19, аби максимально ефективно реагувати на будь-які ситуації, пов’язані з епідемією особливо небезпечного інфекційного захворювання", - йдеться в повідомленні РНБО.

Новини за темою: В Україні за добу вакцинували від коронавірусу понад 117 тисяч осіб

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони заявив, що в Україні прогнозують пік захворюваності коронавірусом вже наприкінці жовтня. Він додав, що одночасно кількість зайнятих ліжок у лікарнях для інфікованих коронавірусом може досягти 50 тис.