Саакашвілі повернувся до країни 29 вересня, - прокуратура Грузії

Так званим спільникам Саакашвілі пред'явлено звинувачення в приховуванні тяжкого злочину, яке передбачає позбавлення волі від 1 до 4 років

Міхеїл Саакашвілі Facebook/Міхеіла Саакашвілі

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі повернувся до країни ще 29 вересня. Його затримали 1 жовтня на квартирі, яка була тимчасово передана Єврокомісії. Про це з посиланням на офіційний сайт прокуратури Грузії повідомляє "РБК-Україна".

"За даними грузинської сторони, 29 вересня Саакашвілі незаконно перетнув кордон, після чого його на автомобілі відвезли в одне з сіл в регіоні Самегрело", - йдеться в повідомленні.

Після цього він дістався до Тбілісі і залишався на квартирі, тимчасово переданій Єврокомісії. Уже 1 жовтня його затримали за даною адресою.

Новини за темою: Стан задовільний, скарг немає: Український консул відвідала Саакашвілі в грузинській в'язниці

Зазначається, що так званим спільникам Саакашвілі пред'явлено звинувачення в приховуванні тяжкого злочину, яке передбачає позбавлення волі від 1 до 4 років.

Також повідомляється, що розслідується факт незаконного перетину кордону Міхеілом Саакашвілі.

Нагадаємо, Грузія не розглядає можливість екстрадиції затриманого Міхеіла Саакашвілі в Україну. Сам він продовжує голодування в тюрмі, і, швидше за все, відмовиться від екстрадиції в Україну.