Новини » Політика Читать эту новость на русском

Саакашвілі має проблеми із м'язами і насилу пересувається, - матір

Фото з відкритих джерел

Тим не менш вона зазначила, що стан здоров'я екс-президента Грузії набагато кращий, ніж у попередні дні

Матір колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі Гіулі Аласанія заявила, що він насилу пересувається і має проблеми із м'язами. Про це з посиланням на "Грузия.Online" повідомляє "УНН".

"Ситуація набагато краща, ніж у попередні дні. В цілому він слабкий. Судячи з того, що я бачила, йому важко ходити. Здається, у нього проблеми з м'язами. Реабілітація займе деякий час. Медсестри, яких я бачила, дуже сподобалися, і я залишилася задоволена. Згадайте, який завтра день. Коли герой "Революції троянд" лежить за гратами, мене це ніяк не радує", - заявила Гіулі Аласанія. 

Новини за темою: Саакашвілі припинив 50-денне голодування

Вона заявила, що Саакашвілі лежить в стаціонарному відділенні, палата невелика, але в цій клініці, напевно, більше немає можливості.

"Ми, як суспільство, що ми про це думаємо, хіба нормально? Я говорила про свободу загалом. Лікарі роблять все можливе. Він мені нічого не доручав, щось має на думці. Умови тут, порівняно з тими, що були, звичайно, кращі. Я бажаю свободи Міхеілу Саакашвілі, і суспільство має вимагати того ж. Ми перейшли в якийсь маразм", - зазначила Аласанія.

Нагадаємо, 1 жовтня екс-президента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення. Згодом він оголосив голодування й назвав себе політв'язнем.