Румунія повертає масковий режим і комендантську годину

Фото з відкритих джерел

COVID-сертифікати будуть обов’язковими для доступу у більшість громадських приміщень

Уряд Румунії повторно запровадить комендантську годину і зробить COVID-сертифікати обов’язковими для доступу у більшість громадських приміщень. Про це повідомляє Reuters.

Заходи, які розширюють загальнонаціональні обмеження, які в основному вже були вжиті у містах з великою кількістю випадків, були схвалені тимчасовим урядом. Вони діятимуть 30 днів і передбачають обмеження на пересування людей з 22:00 і закриття магазинів і ресторанів з 21:00.

Новини за темою: Міносвіти рекомендує перевести на дистанційне навчання виші та ще низку навчальних закладів

Лише людям, які були вакциновані від коронавірусу або одужали від нього, буде дозволено доступ до більшості неважливих громадських місць, крім продуктових магазинів та аптек. Релігійні служби також можуть проводитись без вимоги COVID-сертифіката.

Носіння масок у громадських місцях стане обов’язковим з понеділка, а весілля та інші приватні заходи заборонені. Уряд також закликає роботодавців відправити половину свого персоналу працювати з дому.

Раніше повідомлялося, що у Міносвіти Румунії запропонували не дозволяти викладати вчителям у класах без COVID-сертифікатів у разі, якщо епідемічна ситуація в країні суттєво погіршиться.