Розслідування операції з "вагнерівцями" триває за трьома напрямами, - Веніславський

Федір Веніславський Слуга Народу

Висновки закликають робити після завершення розслідування

Повноцінні висновки щодо операції із затримання бойовиків "ПВК Вагнера" можна буде робити після завершення розслідувань за трьома напрямами. Про це заявив представник президента в Конституційному суді  Федір Веніславський в ефірі телеканалу "Дом".

"Є три напрями розслідування цієї події. Перший - це тимчасова слідча комісія Верховної Ради України. Другий - Державне бюро розслідувань під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора, за фактом оприлюдненої у ЗМІ інформації було зареєстроване кримінальне провадження. І третій напрям - це журналістські розслідування Bellingcat та українських журналістів. Ось коли вся ця інформація буде повністю вивчена та узагальнена, тоді ми зможемо робити якісь висновки", - висловився посадовець.

Він нагадав, що тимчасова слідча комісія Верховної Ради вже підготувала проміжний звіт. "Всі охочі можуть з ним ознайомитися на сайті Верховної Ради України. Але я б закликав усіх дочекатися остаточного звіту, який має бути повнішим, комплекснішим, з урахуванням, зокрема, і тих матеріалів, які надали розслідувачі-журналісти Bellingcat", - сказав Веніславський.

Новини за темою: Екс-очільник розвідки Бурба: Наказ перенести спецоперацію із "вагнерівцями" дав президент

Нагадаємо, нещодавно міжнародна група розслідувачів Bellingcat оприлюднила розслідування щодо "зливу" спецоперації із затриманням бойовиків російської "ПВК Вагнера", причетних до військових злочинів. Журналісти стверджують, що президент України Зеленський був цілком сповіщений про операцію.