Розпочалася зустріч президента Володимира Зеленського з держсекретарем США Ентоні Блінкеном

Офіс президента України

У рамках візиту Ентоні Блінкен також зустрінеться з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та іншими офіційними особами

Розпочалася зустріч президента України Володимира Зеленського та державного секретаря Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкена, який відвідує Україну з офіційним візитом. Про це повідомляє Офіс президента в телеграм-каналі.

"Для мене особисто та для України дуже приємно й це честь – приймати делегацію Сполучених Штатів Америки, нашого стратегічного партнера, на такому високому рівні. Це дуже важливо насамперед для українського народу, для нашої незалежності та суверенітету, який, починаючи з 2014 року, США підтримують, і ми вдячні вам за цю підтримку", – зазначив Володимир Зеленський, вітаючи Ентоні Блінкена у Києві.

Після завершення переговорів глава держави та держсекретар США коротко поспілкуються з представниками ЗМІ.

В ОП також зазначили, що в рамках візиту Ентоні Блінкен також зустрінеться з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та іншими офіційними особами.

Нагадаємо, державний секретар США Ентоні Блінкен, який перебуває з офіційним візитом у Києві, вже провів низку зустрічей з народними депутатами та міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.