Розкол у "Голосі": Корнієнко пропонує бунтарям скласти мандати

Олександр Корнієнко Фото з відкритих джерел

Нардеп порадив цим депутатам створити нову партію

Народні депутати з фракції "Голос", які не згодні з керівництвом партії, мають скласти мандати та заснувати окрему політичну силу. Про це заявив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, "Слуга народу" підтримає голосування за складання мандатів представниками нової групи "Справедливість".

"Я думаю, що потрібно виконувати закон України: якщо говориш, що виходиш звідкись, то потрібно виходити. А то це як на вечірці: всі вже думають, що ти пішов, а ти ще ходиш дві години. Якщо люди говорять, що виходять, - тоді, будь ласка, мандат на стіл; заяву зал, я думаю, підтримає... Принаймні "Слуга народу" підтримає голосування за складання мандатів представниками нової групи "Справедливість", - сказав Корнієнко.

Водночас нардеп порадив цим депутатам створити нову партію.

Новини за темою: Сергій Притула залишив партію "Голос"

Нагадаємо, у парламентській фракції партії "Голос" стався розкол, унаслідок чого 10 депутатів (рівно половина) створили власне об'єднання "Справедливість". Заявляючи про створення групи, нардепи висловили недовіру до Кіри Рудик як голови партії та Ярослава Железняка як голови фракції.