Розкол у "Голосі": 10 депутатів створили власне об'єднання "Справедливість"

Klymenko Time

Нардепи висловили недовіру до Кіри Рудик як голови партії та Ярослава Железняка як голови фракції

У парламентській фракції партії "Голос" оформили розкол. 10 депутатів фракції (рівно половина) створили власне об'єднання "Справедливість". Про це повідомляє видання Klymenko Time.

Повідомляється, що до об'єднання увійшли: Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталія Піпа, Ольга Стефанішина, Олександра Устинова,Володимир Цабаль, Андрій Шараскін та Ярослав Юрчишин.

Заявляючи про створення групи, нардепи висловили недовіру до Кіри Рудик як голови партії та Ярослава Железняка як голови фракції. При цьому вони заявили, що ініціюють відкликання мандата Рудик, тому що вона пропустила 60% засідань.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат парламентської фракції "Голос" Соломія Бобровська заявила, що з партії можуть вийти 10 народних депутатів.

Раніше повідомляли, що колишній кандидат від "Голосу" на виборах мера у Києві, один із фронтменів партії і телеведучий Сергій Притула заявив про вихід із партії. Він зазначив, що лише виходить з партії, та залишається в політиці.