Росія самоусунулася від переговорного процесу в ТКГ, - Гармаш

Фото з відкритих джерел

Москва відмовляється визнавати себе стороною конфлікту на Донбасі

Росія самоусунулася від переговорного процесу в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу. Про це повідомив член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в ефірі одного з телеканалів.

За словами Гармаша, Росія відмовляється визнавати себе стороною конфлікту на Донбасі. "Росія самоусунулася від переговорного процесу як сторона конфлікту. Переговорний процес через це стопориться. І ми змушені на це реагувати", - висловився він.

При цьому член української делегації додав, що про компроміси можна буде говорити після того, як Москва визнає себе стороною конфлікту.

"Коли Росія захоче вирішити конфлікт, завершити конфлікт, визнає себе стороною конфлікту і почнеться діалог, тоді можливе обговорення з Росією компромісних варіантів. Але сьогодні, поки Росія не визнає себе стороною конфлікту, Україна реалізує свою політику", - сказав Гармаш.

Новини за темою: Резніков тимчасово замінить Кравчука на переговорах в ТКГ

Нагадаємо, Тристороння контактна група відновила свої засідання після канікул. Передбачалося, що сторони обговорять, зокрема, імплементацію Мінських угод і підсумків саміту "нормандської четвірки".