Росія розпочала у Чорному морі масштабні військові навчання

Загін кораблів Каспійської флотилії пройшов під Кримським мостом Ілюстративне фото

До тренувань залучені близько 20 надводних кораблів РФ

Російські військові проводять масштабні навчання в акваторії Чорного моря. До тренувань залучені близько 20 надводних кораблів РФ, які використовують ракетні та артилерійські стрільби. Про це повідомляє прес-центр Міноборони РФ.

Зазначається, що кораблі вийшли в море з тимчасово окупованих територій України (м. Севастополь) та з РФ (м. Новоросійськ). Вихід кораблів на морські полігони проводиться "відповідно до плану заходів бойової підготовки ЧФ на 2021 рік".

До навчань залучено ракетні, протичовнові кораблі, підводні човни, нейтральні сили флоту, допоміжні й рятувальні судна, літаки та вертольоти морської авіації. Також зазначено, що російські військові виконають ракетні та артилерійські стрільби в складі різнорідних тактичних груп.

Новини за темою: СБУ провела антитерористичні навчання біля північного кордону України

Окрім того, війська РФ планують відпрацювати тралення, морський бій, пошук і знищення підводного човна, виявлення і завдання удару по береговому командному пункту, протиповітряну оборону. За навчаннями будуть слідкувати безпілотні літальні апарати.

Нагадаємо, 13 вересня Україна і НАТО у Чорноморському регіоні розпочали спільні навчання "Непорушна стійкість". Вони є складовою рішення глав МЗС держав-членів НАТО щодо підтримки України у протистоянні гібридним викликам у Чорноморському регіоні.