Росія планує в кінці жовтня прийняти "Талібан" та інші афганські угруповання для переговорів, - посол

Глава МЗС РФ Сергій Лавров і представники "Талібану" Фото з відкритих джерел

Він також сказав, що в цьому місяці дипломати з Росії, США, Китаю і Пакистану проведуть переговори щодо Афганістану

Надзвичайний і повноважний посол Російської Федерації в Афганістані Замір Кабулов заявив, що Росія має намір прийняти "Талібан" та інші афганські угруповання для переговорів у кінці цього місяця. Про це повідомляє "УНН".

За словами Кабулова, 20 жовтня в Москві відбудеться зустріч в так званому московському форматі за участю "Талібану" та інших афганських сторін. Він не уточнив, хто саме буде представляти "Талібан".

Також у коментарях російським інформаційним агентствам посол сказав, що в цьому місяці дипломати з Росії, США, Китаю і Пакистану проведуть переговори щодо Афганістану.

Новини за темою: Таліби заявили, що Таджикистан втручається у справи Афганістану

Раніше повідомлялося, що уряд бойовиків радикального угруповання "Талібан" в Афганістані звернувся із закликом відновити міжнародні рейси в аеропорт Кабула. Зазначається, що таліби обіцяють повну співпрацю з авіакомпаніями й запевняють, що проблеми в кабульському аеропорту вирішені.

Також зазначимо, що "Талібан" попросив дозволу виступити перед світовими лідерами Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку цього тижня і призначив свого представника з Дохи Сухейла Шахіна послом Афганістану в ООН.