Росія не може перешкодити зближенню України і НАТО, - Пєсков

Дмитро Пєсков

Він зазначив, що Росія має мінімізувати наслідки цього процесу для себе

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Москва не може перешкодити зближенню України і НАТО. Але, за його словами, Росія має мінімізувати наслідки цього процесу для себе. Про це повідомляє "РИА Новости".

"Ми не можемо цьому перешкодити. І це неможливо. Але ми можемо мінімізувати наслідки таких кроків для нашої країни. У мене немає сумніву, що - нехай лише продовжиться далі зближення України і НАТО - в Росії буде зроблено все, що необхідно", - заявив Пєсков.

Новини за темою: Путін про навчальні бази НАТО в Україні: Завтра під Харковом ракети з'являться, що нам з цим робити?

Нагадаємо, міністр оборони США Ллойд Остін, коментуючи реакцію РФ на можливість вступу України до НАТО, заявив, що жодні треті країни не мають права впливати на визначення Україною своєї майбутньої зовнішньої політики. Він також зазначив, що підтримка українського суверенітету з боку США є непохитною.

Раніше спікер Держдепу США Нед Прайс заявив, що Штати підтримують право України на інтеграцію до НАТО. Ця заява стала відповіддю на слова міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби про те, що "червоні лінії" президента Росії Володимира Путіна обмежені кордонами Росії.