РНБО замість судів: Разумков прокоментував свої рішення під час засідань РНБО

фото з відкритих джерел

Разумков заявив, що у1 президентській програмі не вказано, що потрібно "йти по РНБО замість судів"

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков пояснив, чому не підтримав санкції РНБО. Він повідомив, що в жодній програмі не вказано, що рішення РНБО важливіші за рішення судів. Про це він заявив під час брифінгу. 

"З усією повагою, я не пам'ятаю ні в програмі президента, ні в програмі партії "Слуга народу", що ми будемо йти по РНБО замість судів. Якщо є - покажіть, можливо, я помиляюся", - сказав Дмитро Разумков.

Нагадаємо, нещодавно голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія запитав підписні листи для збору підписів за відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Сам очільник парламенту пообіцяв не зволікати із процесом.

2 жовтня фракція "Слуга народу" в рамках засідання в Трускавці на Львівщині розпочала збір підписів за відставку Дмитра Разумкова. ЗМІ повідомляли, що в кулуарах також обговорювали можливе позбавлення Дмитра Разумкова ще й депутатського мандата.

Раніше Дмитро Разумков заявляв, що не виключає спроби позбавити його мандата. Оскільки політик очолює Верховну Раду, формально він покинув фракцію і партію "Слуга народу".