Рішення про зупинку авіасполучення з Білоруссю вдарить по Мінську та збільшить прибутки України, - Кулеба

Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Очільник МЗС зазначив, що дії Мінська не можуть залишатись без відповіді

Рішення про зупинку авіасполучення з Білоруссю є, в першу чергу, безпековим. Водночас воно завдасть вагомого економічного удару по Білорусі, а також призведе до певного збільшення прибутків України. Про це у відеокоментарі заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає "УНН".

"Влада Білорусі перетнула чергову "червону лінію" у ставленні не лише до своїх громадян, але і до громадян інших країн та для міжнародного права. Зокрема правил, які регулюють безпеку цивільної авіації. Такі дії не можуть залишатись без відповіді", - зазначив міністр.

Очільник МЗС зазначив, що Україна швидко проаналізувала цю ситуацію, після чого президент доручив уряду терміново ухвалити всі рішення, необхідні для того щоб закрити польоти між Україною та Білоруссю.

"Це на практиці означає, що не можна буде літати літаком з аеропорту України в аеропорт Білорусі, або здійснювати українським авіакомпаніям транзит через повітряний простір Білорусі", - пояснив Кулеба.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні Кабмін прийняв рішення, що з 26 травня Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю.