РФ та США обговорять відновлення консультацій щодо конфлікту на Донбасі, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Це питання піднімуть під час переговорів з заступником держсекретаря США Вікторії Нуланд в Москві

РФ та США можуть відновити двосторонні консультації щодо врегулювання військового конфлікту на території Донецької та Луганської областей України. Це питання піднімуть під час переговорів з заступником держсекретаря США Вікторії Нуланд в Москві. Про це повідомляє російське агентство "Інтерфакс".

"На полях триденних переговорів існує зацікавленість сторін в обговоренні параметрів відновлення російсько-американських консультацій щодо врегулювання на сході України", - сказало джерело агенства, близьке до підготовки візиту Нуланд.

Новини за темою: США і Китай обговорили можливість скасування мит і санкцій

Зазначається, що консультації у форматі Росія-США щодо врегулювання на Донбасі тривали до 2019 року. Тоді російську сторону представляв помічник президента РФ Владислав Сурков, а представником США виступав спецпредставник Держдепу щодо України Курт Волкер. Однак цей формат переговорів згорнули наприкінці каденції американського президента Дональда Трампа.

Раніше заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявила, що американські санкції, які запроваджені проти Росії через Україну, залишать у силі та не послаблять.