РФ почала авіаційні навчання біля кордону з Україною

Російський винищувач-бомбардувальник Су-34. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У навчаннях задіяні не менше 20 бомбардувальників Су-34 і далеких перехоплювачів МіГ-31БМ

На полігоні під Воронежем біля кордону з Україною російська авіація проводить навчання. У них задіяні не менше 20 бомбардувальників Су-34 і далеких перехоплювачів МіГ-31БМ. Про це, посилаючись на прес-службу Західного військового округу РФ, повідомляє "РБК-Україна".

Зазначається, що в ході навчання екіпажі Су-34 завдадуть ракетно-бомбових ударів по наземних цілях умовного противника. Прикривати і наводити на цілі їх будуть винищувачі-перехоплювачі дальньої дії МіГ-31БМ.

Бойові літаки будуть злітати з аеродромів у Воронезькій, Курській і Тверській областях. Вони проведуть розвідку і вразять наземні цілі - укріплення, танкові колони, авіацію на аеродромах і командні пункти умовного противника.

Повідомляється, що знищення об'єктів умовного противника відбуватиметься в нічний час доби із застосуванням фугасних авіаційних бомб ФАБ-210 і ФАБ-500. "Всього в навчаннях візьме участь близько 20 авіаційних екіпажів", - наголошується в повідомленні округу.

Раніше головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявляв, що, попри заяву міністра оборони РФ, Росія продовжує утримувати близько 80 тисяч військових та значну кількість озброєння поблизу українського кордону.