Рева про зустріч Зеленського і Блінкена: У сторін був різний порядок денний

Зустріч президента України Володимира Зеленського та Державного секретаря США Ентоні Блінкена, Київ, 6 травня 2021 року Офіс президента України

Екс-міністр вказав на дисонанс у заявах української та американської сторін

Зустріч президента України Володимира Зеленського і державного секретаря США Ентоні Блінкена свідчить, що у сторін був різний порядок денний і різні очікування.

Про це в ефірі "Live шоу" на телеканалі "Перший Незалежний" заявив колишній міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Гість студії прокоментував зустріч президента України Володимира Зеленського і державного секретаря США Ентоні Блінкена, яка відбулася сьогодні. Андрій Рева вказав на дисонанс у заявах української та американської сторін.

"Судячи за тематикою, хто про що говорив, то явно у Зеленського було бажання, щоб американці дали відповіді на ті питання, які він вважав головними, а американці говорили про те, що вони вважають основним. Тут, мені здається, є певний дисонанс. Американці робили наголос на продовженні реформ, на необхідності поважати корпоративне управління, на боротьбі з корупцією. А Зеленський говорив трішки про інші речі. У зв'язку з цим хочу сказати: очевидно, у сторін був різний порядок денний і різні очікування від цієї зустрічі", - сказав екс-міністр.

Новини за темою: США розглядають можливість збільшення допомоги Україні в сфері безпеки

Андрій Рева резюмував: "Що отримаємо насправді, я думаю, найближчий час покаже".

Як повідомляли, державний секретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва з робочим візитом. Літак приземлився у міжнародному аеропорту "Бориспіль" 5 травня пізно ввечері.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський та державний секретар США Ентоні Блінкен провели зустріч, під час якої обговорили низку питань.