Ренат Кузьмін: СБУ сфабрикувала експертизи у справі Медведчука

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін 112ua.tv

У розслідуванні справ проти голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука задіяно понад сотня слідчих. Українська влада нацькувала на політика всі наявні в країні правоохоронні органи. Про це заявив народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін, передає прес-служба політсили.

Парламентар підкреслив той факт, що співробітники правоохоронних органів причетні до фабрикування матеріалів проти Медведчука.

"Уявляєте, якщо кожному дати лопату і вивести їх у поле в чисте – вони могли б зорати десятки гектарів. Ні ж, вони займаються фабрикуванням справ проти Медведчука. Десятки експертів задіяні у фабрикуванні матеріалів. Якісь "плівки" придумали, чого ви тільки не побачите навколо", – зазначив Кузьмін.

За його словами, крім силовиків, на лідера ОПЗЖ нападають представники влади, провладні ЗМІ, політики та псевдоексперти.

"Депутати з трибуни парламенту несуть якусь ахінею, звинувачують Медведчука в чому завгодно. Президент робить заяви, що Медведчук - злочинець. Проти Медведчука використовують ЗМІ, близькі до влади. Псевдожурналісти за завданням влади очорнюють Медведчука, розповідають про нього та його сім'ю всякі небилиці. Різні дипломати, якісь посли "Великої сімки"," вісімки"," дев'ятки"," десятки" звинувачують Медведчука, вітають його затримання, вітають закриття телеканалів – якесь загальне божевілля", - зазначив Кузьмін.

За його словами, всі ці дії сплановані та спрямовані на те, щоб усунути з української політичної арени опозиційного політика за те, що він пропонує абсолютно протилежний провладному курс розвитку країни.

"Нагадаю, що справа Медведчука повністю ґрунтується на експертних висновках. Але за кадром залишається те, що ці експертизи проводив явно незаконно орган, який підпорядковується голові СБУ, експертизи проводили з порушенням чинних науково-методичних рекомендацій щодо проведення таких експертиз. І, як встановила група захисту, ці експертизи сфабрикували співробітники Служби безпеки", – констатував народний депутат України.

Також Ренат Кузьмін повідомив, що з цього приводу подано звернення до Генерального прокурора з вимогою порушити кримінальну справу щодо співробітників СБУ та експертів Інституту судових експертиз Служби безпеки України.

"Розслідування має показати, хто, з якою метою, за чиєю командою сфабрикував справу проти Медведчука", – додав наостанок парламентар.