Ренат Кузьмін: Медведчук знає, що судять не його, а кожного, хто знає ціну цій владі

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін 112ua.tv

Влада переслідує народного депутата України, голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука за те, що одним з основних напрямів його діяльності є повернення Донбасу в Україну, повернення миру в Україну. Але українській владі, а точніше - зовнішнім силам, які насправді керують країною, це невигідно. Про це заявив народний депутат від ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

Парламентар наголосив, що Віктор Медведчук ‒ той політик, який за жодних обставин не змінював своїх переконань.

"Коли його політичні погляди стали немодними, він просто пішов з політики. Він не вірив політикам, які прийшли йому на заміну. Просто добре знав їм ціну, знав більше, ніж ошукані популістами громадяни. Добре знав механізми влади і до чого призведе політика гучних крикунів", - констатував Кузьмін.

Також він нагадав, що повернення лідера ОПЗЖ у політику зумовлено початком конфлікту на Донбасі.

"Він допомагає зупинити військові дії, повертає людей з полону, активно працює над поверненням Донбасу в Україну. Йому довіряє Європа та Росія. Він робить усе, щоб повернути мир в Україну", - зазначив парламентар.

Але, на думку Рената Кузьміна, чинній владі невигідно припинення конфлікту на Донбасі, саме тому "політик, який так багато зробив у питанні досягнення миру", зараз перебуває під домашнім арештом і його звинувачують у державній зраді.

"Але цей політик не злякався. Він знає ціну цим звинуваченням. Він знає, судять не його, а кожного, хто знає ціну цій владі. Хочуть залякати не тільки його, а й мільйони громадян. Удачі вам, Вікторе Володимировичу! Ми не злякаємося!" - резюмував Кузьмін.