Регулятор у Німеччині вимагає від оператора "Північного потоку-2" підтвердити, що газопровід відповідає нормам Євросоюзу

"Північний потік-2" скоро запустять Фото з відкритих джерел

Зазначається, що незабаром можливий запуск однієї з гілок газопроводу

Голова прес-служби Федерального мережевого агентства Німеччини Фіте Вульф заявив: агентство вимагає від оператора "Північного потоку-2" підтвердити, що газопровід відповідає нормам ЄС. Зазначається, що незабаром можливий запуск однієї з гілок газопроводу. Про це повідомляє "Інтерфакс- Україна".

Згідно з інформацією агентства, не виключено, що одна з гілок газопроводу незабаром буде запущена.

"З цієї причини Федеральне мережеве агентство листом від 4 жовтня 2021 року вимагає від акціонерного товариства "Північний потік-2" негайно надати довідки та підтвердження того, що в рамках запуску однієї сполучної гілки виконані та дотримані всі регуляторні передумови", - наголосив Фіте Вульф.

Новини за темою: "Північний потік - 2": Почалося заповнення газом першої нитки газопроводу

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю для LB.ua заявив, що українська сторона наполягатиме на збереженні транзиту газу мінімум на 15 років після припинення чинного контракту з Росією. За його словами, варіант із зупинкою транзиту після запуску "Північного потоку-2" не розглядається, оскільки він частково знаходиться під санкціями.