Разумкова відсторонили від ведення двох пленарних днів ВР

Дело.юа

За відсторонення Разумкова проголосували 240 народних депутатів

Народні депутати відсторонили голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова від ведення двох пленарних днів ВР. Про це повідомляє "Українська правда".

Повідомляється, що голову ВР вирішили відсторонити через "порушення регламенту" на погоджувальній раді 4 жовтня. 

Спочатку депутати проголосували за прискорену процедуру голосування за відсторонення Разумкова. "За" натиснули 230 нардепів. З них 211 депутатів від партії "Слуга народу", решта - від "Довіри" і "За майбутнє".

За саме відсторонення Разумкова проголосували 240 нардепів: 200 голосів від "Слуги народу", 16 голосів від партії "За майбутнє", 18 голосів від "Довіри" і по три голоси від позафракційних і депутатів від партії "Голос".

Новини за темою: Верховна Рада запустила процедуру відкликання Разумкова з посади спікера парламенту

Нагадаємо, нещодавно народний депутат від фракції "Слуга народу" Олексій Устенко заявив, що фракція вже зібрала близько 160 підписів для ініціювання відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Збір підписів проходив на виїзному засіданні фракції у суботу в Трускавці.

Також повідомлялося, що у "Слузі народу" назвали основного кандидата на заміну Разумкову. За словами народного депутата з фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, "зараз основний кандидат - це Руслан Стефанчук".

Раніше Дмитро Разумков заявляв, що не виключає спроби позбавити його депутатського мандата. Оскільки політик очолює Верховну Раду, формально він покинув фракцію і партію "Слуга народу".