Разумков заявив, що є членом фракції "Слуга народу" і має намір працювати в комітеті з питань свободи слова

Після відкликання з посади голови ВР він автоматично продовжує членство у фракції "Слуга народу", оскільки не подавав заяв про вихід з її складу

фото з відкритих джерел

Народний депутат Дмитро Разумков заявив, що після відкликання його з посади голови Верховної Ради він автоматично продовжує членство у фракції "Слуга народу", оскільки не подавав заяв про вихід з її складу, і фракція також не ухвалювала рішення про його виключення. Про це він заявив журналістам перед початком пленарного засідання, передає "Інтерфакс-Україна"

"Ситуація така: у свій час 29 серпня 2019 року я вступив до фракції "Слуга народу". Згідно з Регламентом Верховної Ради, голова, перший заступник і заступник не входять до жодної фракції. Ця норма була виконана, але якихось додаткових документів, заяв про вихід із фракції не було, і про виключення фракція не ухвалювала рішення. Тому після завершення моєї каденції на цій посаді (голови парламенту, - ред) фактично я автоматично повертаюся до фракції... На сайті Верховної Ради я позафракційний, але виходячи з логіки (є членом фракції "Слуга народу", - ред)", - сказав Разумков.

Водночас він зазначив, що написав листа на ім'я голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії з проханням погодити його напрям для подальшої роботи як члена парламентського комітету з питань свободи слова.

Новини за темою: "Я буду відстоювати своє право": Разумков пообіцяв піти до суду, якщо у нього спробують забрати депутатський мандат

Раніше екс-спікер ВР Дмитро Разумков повідомляв, що планує багато працювати і створити власну велику команду.

Нагадаємо, нещодавно глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія видалив Дмитра Разумкова з чату "слуг народу". За його словами, чужим там не місце.