Разумков: Я будуватиму свою команду, сподіваюся, що і всередині парламенту знайдуться люди, які мене підтримають

фото з відкритих джерел

Я будуватиму свою команду, сподіваюся, що і всередині парламенту знайдуться люди, які мене підтримають. Про це на брифінгу заявив колишній спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков, трансляцію вів "Перший Незалежний". 

"Я вам ще до того, як було прийнято рішення, буду я головою Верховної Ради чи ні, говорив, що я будуватиму команду, і всередині парламенту, я сподіваюся, знайдуться такі люди, і поза парламентом. На пенсію я точно не збираюся, здоров'я мені дозволяє, я буду рухатися вперед. Я сьогодні про це сказав, що є ті ціннісні речі, які сьогодні, на жаль, не виконані з багатьох причин, я зараз не хочу на них зупинятися, як з об'єктивних причин, так і тому, що не хочу, не хочу не я. Але я точно знаю, що ми повинні це зробити, інакше нам потім людям буде соромно в очі дивитися. Якщо не вийшло з посади спікера, буду робити це з посади народного депутата, і думаю, що у нас все вийде", -  сказав Разумков.

Нагадаємо, що депутати Верховної Ради України проголосували за відставку голови ВР Дмитра Разумкова. Про це стало відомо під час засідання парламенту. Відставку Разумкова підтримали 284 народних депутати.