Разумков розкритикував ідею про переведення української мови з кирилиці на латиницю

Апостроф

За його словами, подібні питання - не компетенція РНБО

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков назвав поганою ідею секретаря Ради національної безпеки й оборони Олексія Данілова про переведення української мови з кирилиці на латиницю. Про це він розповів в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Погана ідея. У нас є українська мова, наші українські літери, свій алфавіт. У нас має бути одна державна мова - українська. Супер - знати російську, німецьку, англійську, французьку, румунську, яку хочете, китайську, будь ласка. Є старе прислів'я: скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина. Але державна у нас - одна, і з буквами у нас все добре", - сказав Разумков.

Новини за темою: Церква проти переходу українців із кирилиці на латиницю, - Патріарх Філарет

За його словами, подібні питання - не компетенція РНБО.

"Якщо РНБО ще почне займатися буквами, думаю, що це вже буде зайвим. Хоча кожен має право на своє бачення. У нас же свобода слова - ми з цього з вами починали! Тому в Олексія Мячеславовича може бути і своє бачення цього процесу", - наголосив спікер ВР.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив, що підтримує ідею переходу України з кирилиці на латиницю.