Разумков про відсторонення від посади: "Це було незаконно, але до суду йти не буду"

Фото з відкритих джерел

Голова Верховної Ради заявив, що він не тримається за посаду

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що він не тримається за посаду і хотів працювати виключно відповідно до закону. Так він під час брифінгу прокоментував рішення нардепів про відсторонення його від посади. 

Разумков додав, що відповідне рішення депутатів було незаконним, але доводити свою правоту у суді він не буде. 

"Якщо хтось хоче продемонструвати, що я тримаюся за посаду - ні. Я навіть не буду заважати. Або ти йдеш за законом, або ти йдеш, як тобі подобається ... Хочуть іти поза законом - хай ідуть. Сьогодні мені колеги говорили: "Потім в тебе буде можливість звертатися до суду". Я не буду звертатися до суду. Якщо б я хотів всидіти на цій посаді, повірте мені, я знаю як це зробити ... Це було незаконно. Але доводити, що це було незаконно, якщо люди знають, що це було незаконно, це боротися з вітряними млинами", - сказав Дмитро Разумков.

Нагадаємо, депутати також відсторонили голову Ради від ведення двох пленарних днів. "За" проголосували 240 нардепів: 200 голосів від "Слуги народу", 16 голосів від партії "За майбутнє", 18 голосів від "Довіри" і по три голоси від позафракційних і депутатів від партії "Голос".

Згодом Рада включила питання про відставку Разумкова до порядку денного на четвер, 7 жовтня. 

Як повідомлялося, що у "Слузі народу" назвали основного кандидата на заміну Разумкову. За словами народного депутата з фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, "зараз основний кандидат - це Руслан Стефанчук".