Разумков про легалізацію каннабісу: Є важливіші питання, які має розглянути ВРУ

Глава ВРУ Дмитро Разумков Верховна Рада

Спікер вважає, що таких важливих питань чимало

Є важливіші питання за легалізацію медичного канабісу, які мала б розглянути Верховна Рада України.

Про це під час брифінгу після засідання Погоджувальної ради голів депутатських фракцій (груп) заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Трансляцію вів телеканал "Перший Незалежний".

"Я думаю, що сьогодні є багато питань, - я знаю, що є ті люди, яким дійсно сьогодні важливо забезпечити медикаментозну допомогу під час хвороб, це і онкозахворювання, й інші захворювання, - однак я думаю, що є інші більш важливі питання, які треба було б розглянути Верховній Раді", - сказав Дмитро Разумков.

Новини за темою: Законопроєкт №4553: Що не так із легалізацією медичного канабісу?

Нагадаємо, згідно з постановою КМУ від 7 квітня, в Україні частково легалізували використання медичного канабісу - наразі легалізовані "Набілон", "Набіксімолс" і "Дронабінол". У МОЗ пояснили, що у деяких препаратах на основі канабісу є показання для лікування певних діагнозів і вони використовуються в країнах із сильною регуляторною політикою.

Також повідомляли, що у висновку Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики вказано, що законопроект "Про регулювання обігу конопель у медичних цілях, наукової та науково-технічної діяльності" не містить ризиків корупції.