Разумков подякував за підтримку його правки про НАЗК до закону про олігархів

Водночас парламентарі підтримали правку, котра суперечить правці Разумкова

Спікер ВР Дмитро Разумков

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков подякував парламентарям за підтримку його правки до закону про олігархів, яка стосується НАЗК. Про це він написав у Facebook

У своєму дописі Разумков вказав, що народні обранці підтримали його правку за номером 398, де вирішальну роль у визнанні особи олігархом приймає голова Національного агентства з питань запобігання корупції за зверненням комісії з питань протидії надмірного впливу олігархів, Верховної Ради, СБУ тощо. Рішення про визнання особи олігархом видається у формі наказу і публікується на сайті НАЗК.

"Дякую і комітету, і Верховній Раді, що підтримала мою з колегами правку за номером 398! Тепер НАЗК за зверненням спеціальної комісії буде вносити особу до реєстру олігархів", - написав Разумков.

Водночас парламентарі підтримали правку, котра суперечить правці Разумкова. Зокрема, мова йде про правку за номером 406. У ній ідеться про те, що рішення про визнання особи олігархом приймає РНБО, яка також вестиме Реєстр олігархів.

Новини за темою: У Раді зареєстрували 11 постанов про скасування закону про олігархів

Нагадаємо, вчора, 23 вересня, народні депутати України проголосували за законопроект №5599 про олігархів у другому читанні. Документ підтримали 279 нардепів.

Також законопроект розгляне Венеціанська комісія. Відповідний висновок запросив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.