Разумков планує створити нову політичну силу

Фото з відкритих джерел

Дмитро Разумков наголосив, що зараз багато людей йому довіряють і підтримують

Екс-спікер Верховної Ради, народний депутат Дмитро Разумков (фракція "Слуга народу") заявив про намір створити нову політичну силу. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Об'єднуватимемося, рухатимемося вперед, будемо...повертати людей, зокрема, і в парламенті, до того, що є ті обіцянки, які від нас чекають люди... Сили у мене на це є, час теж є, бажання є, команда є. Сподіваюся, буде більше. І я робитиму все, щоб довіра людей, навіть не рейтинг, а довіра, не падала", - сказав Разумков у програмі "Народ проти" в ефірі телеканалу "Україна-24" увечері в четвер.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи йдеться про парламентську групу всередині фракції чи про окрему політичну силу, народний депутат сказав: "Вважаю, що я знайду сили і в державі для того, щоб надалі розвивати і зробити те, що ми обіцяли людям".

Разумков наголосив, що зараз багато людей йому довіряють і підтримують.

"Є ті, хто пішов зі мною, хто йде ще з далекого 2019 року, не змінюючи своїх позицій… Саме ми фактично створювали ту програму, з якою йшли на президентські та парламентські вибори, і люди цьому повірили. Люди повірили нам, що ми будемо рухатись уперед. На жаль, сьогодні... справді відійшли від принципів, але не всі. Я своїм принципам залишився вірним", - зазначив народний депутат.

Новини за темою: Підстав для позбавлення мене мандата у "слуг народу" немає ніяких, - Разумков

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про виведення екс-спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова з персонального складу Ради національної безпеки і оборони.