Разумков не виключає ще одне позачергове засідання ВРУ: Які питання планують розглянути

Дело.юа

Спікер зазначив, що станом на зараз звернень щодо позачергового засідання Ради не отримував

У понеділок, 19 липня, у ВРУ очікують отримати лист із проханням провести позачергове засідання Ради. На цьому засіданні розглянуть деякі постанови, які надійшли до ВРУ і які заблокували підписання законопроектів головою ВРУ.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Трансляцію вів телеканал "Перший Незалежний".

Спікер спростував інформацію про те, що він підписав розпорядження про проведення позачергової сесії ВРУ у вівторок, 20 липня.

"За регламентом це можна зробити лише після того, як ініціатори, як це передбачено Конституцією, звернуться до голови ВРУ. Поки що таких звернень не було. Але, дійсно, ми чекаємо у понеділок на лист із проханням провести позачергове засідання ВРУ, на якому розглянуть деякі постанови, які надійшли до ВРУ, фактично заблокувавши підписання мною. Таким чином, я не зможу їх направити на підпис президенту - законопроекти № 3711, 5068, 5069. Законопроект, якщо я не помиляюся, №3822", - сказав Дмитро Разумков.

Новини за темою: Позачергових засідань ВРУ не буде, всі ймовірні відставки перенесли на осінь, - Кацман

Спікер пояснив, що йдеться про законопроекти, які пов'язані із судовою реформою, із питаннями щодо "Укроборонпрому".

Нагадаємо, раніше відбулося кілька позачергових засідань Верховної Ради України.

Також повідомляли, що народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович заявив, що фракція не братиме участі у "позачергових шоу із різними "фішечками".