Новини » Політика Читать эту новость на русском

Разумков назвав соратників, на яких тисне влада

За словами екс-спікера ВР, владі доведеться відповісти за свої вчинки

Фото з відкритих джерел

Влада чинить тиск на соратників екс-спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, зокрема на нардепів Артема Дмитрука і Людмилу Буймістер. Про це Разумков заявив в ефірі телеканалу "Україна 24".

За словами екс-спікера ВР, владі доведеться відповісти за свої вчинки.

"Двох колег зараз намагаються вигнати з комітетів - Дмитрука і Буймістер... До інших колег йдуть телефонні дзвінки, і їм кажуть: якщо ти не вийдеш з МФО (міжфракційного об'єднання, - ред.), ми звільнимо твого родича з тієї чи іншої посади. Це низько, але час розставить все на свої місця, і за кожну дію треба буде відповідати - як за добре, так і за погане. Всі знають, що в мене гарна пам'ять", - підкреслив він.

Новини за темою: "Це не таємниця": Разумков розповів, хто приймає кадрові рішення щодо уряду

Раніше повідомлялося, що екс-спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков опублікував поіменний список нового міжфракційного об'єднання "Розумна політика". Згідно зі списком, майже всі народні депутати, які увійшли до міжфракційного об'єднання, є депутатами від "Слуги народу". 

Нагадаємо, нещодавно нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура повідомив, що тих, хто вступив у міжфракційне об'єднання "Розумна політика", не виключатимуть із однойменної фракції.