Рада включила до порядку денного на четвер питання про відставку Разумкова

Фото з відкритих джерел

За включення питання до порядку денного проголосували 246 народних депутатів

Народні депутати включили до порядку денного на четвер, 7 жовтня, питання про відставку голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова. Про це заявив нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

За включення питання до порядку денного проголосували 246 народних депутатів. 

Нагадаємо, депутати також відсторонили голову Ради від ведення двох пленарних днів. "За" проголосували 240 нардепів: 200 голосів від "Слуги народу", 16 голосів від партії "За майбутнє", 18 голосів від "Довіри" і по три голоси від позафракційних і депутатів від партії "Голос".

Новини за темою: Чужим тут не місце: Арахамія видалив Разумкова з чату "слуг народу"

Нагадаємо, нещодавно народний депутат від фракції "Слуга народу" Олексій Устенко заявив, що фракція вже зібрала близько 160 підписів для ініціювання відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Збір підписів проходив на виїзному засіданні фракції у суботу в Трускавці.

Також повідомлялося, що у "Слузі народу" назвали основного кандидата на заміну Разумкову. За словами народного депутата з фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, "зараз основний кандидат - це Руслан Стефанчук".

Раніше Дмитро Разумков заявляв, що не виключає спроби позбавити його депутатського мандата. Оскільки політик очолює Верховну Раду, формально він покинув фракцію і партію "Слуга народу".