Рада відправила у відставку очільника МОЗ Степанова

Максим Степанов МОЗ

Відповідне рішення підтримали 292 нардепи

Верховна Рада України відправила міністра охорони здоров'я Максима Степанова у відставку. Відповідне рішення підтримали 292 нардепи, передає "Страна".

Новини за темою: Рада звільнила Ігоря Петрашка з посади міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Нагадаємо, минулого тижня до Верховної Ради України надійшло подання прем’єр-міністра України про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Пізніше Максим Степанов записав відеозвернення до українців, у якому зазначив, що ніяких заяв на звільнення він не писав та не збирається йти з посади.

У "Слузі народу" пояснили, що претензії до міністра виникли через проблеми з контрактами на поставку вакцини від коронавірусу, а також через пильну увагу до міністра з боку Національного антикорупційного бюро.

Проте Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування не підтримав подання прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Водночас перед голосуванням за відставку Степанова прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді України звинуватив його в провалі по вакцинації.