Рада розгляне закон про реформу КСУ найближчим часом, - Разумков

Дмитро Разумков Фото з відкритих джерел

Документи проходять завершальну підготовку в комітетах

Верховна Рада України найближчим часом може розглянути законопроект №4533 про реформу Конституційного суду України. Про це повідомив глава ВРУ Дмитро Разумков під час зустрічі з головою Венеціанської комісії Джанні Букіккіо, передає прес-служба парламенту.

"Найближчим часом у Верховній Раді може бути розглянутий законопроект про конституційну процедуру, який вже отримав висновок Венеціанської комісії", - заявив Дмитро Разумков. 

Новини за темою: Колишнього голову КСУ Олександра Тупицького судитимуть за злочини проти правосуддя

За його словами, найближчим часом парламент може розглянути законопроекти щодо Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Наразі документи проходять завершальну підготовку в комітетах. 

Крім того, до розгляду в другому читанні готується законопроект щодо врегулювання діяльності Національного антикорупційного бюро України.

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський ветував законопроект, який вносить зміни у закон про Конституційний суд України. В адміністрації президента пояснили, що зміни до законодавства порушують Конституцію і принцип незалежності діяльності КС.