Рада прийняла за основу в першому читанні проект держбюджету-2022

УНІАН

"За" проголосували 264 народних депутати

Верховна Рада України в першому читанні прийняла за основу законопроект про державний бюджет на 2022 рік. Про це стало відомо під час засідання парламенту. 

"За" проголосували 264 народних депутати. Серед них: 223 - від "Слуги народу", 2 - від "Батьківщини", 12 - від "Партії "За майбутнє", 16 - від "Довіри" та 11 позафракційних депутатів.

Слід зазначити, що проти виступили 12 народних депутатів від "Опозиційної платформи - За життя", 25 - від "Європейської солідарності" та один позафракційний нардеп. 

Новини за темою: Кабмін збільшив бюджет Пенсійного фонду України на 18,5 млрд грн

Як повідомлялося раніше, народні депутати подали до проекту бюджету на 2022 рік близько 4 тисяч поправок. Вони, зокрема, стосуються збільшення запланованого прожиткового мінімуму, соцвиплат на дітей та збільшення орендної плати за використання надр.

Рахункова палата виявила додаткові резерви доходів, не враховані у проекті державного бюджету на 2022 рік, загалом на 32,7 млрд грн. 

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради України з питань бюджету порекомендував нардепам прийняти держбюджет-2022 у першому читанні