Рабінович про заклик "драного гуманітарія" Потураєва розстріляти депутатів ОПЗЖ: Це все паскудне нутро "слуг народу"

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Народний депутат, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович заявив, що заклик "слуги народу", голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микити Потураєва розстріляти депутатів ОПЗЖ не можна озвучувати в європейській демократичній країні.

"Давайте з іншого боку подивимося: голова гуманітарного Комітету, гуманітарій драний, закликає розстріляти другу фракцію в державі, тому що їм не подобається, як ми захищаємо своїх виборців. Це що таке? Таке відбувалося в 1937 році у фашистській Німеччині, тільки там могли парламентарі від фашистської партії таке пропонувати, а потім вже робити", - зазначив Рабінович в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

Нардеп обурився, що керівництво фракції ніяк не відреагувало на цю обурливу заяву Потураєва. Також він повідомив, що зараз партія ОПЗЖ почала готувати проти нього позов, щоб відкрили кримінальну справу. Також парламентарії мають намір блокувати очолюваний ним Комітет Ради, поки Потураєва не звільнять.

"Я вважаю, Потураєв - молодець, він показав їхнє справжнє нутро... Комітет, який очолює Потураєв, гуманітарний Комітет парламенту європейської країни не може очолювати людина, яка закликає до масових вбивств, тому ми будемо блокувати роботу Комітету до тих пір, поки Потураєва не змінять... Я думаю, що слава Богу, що сьогодні мільйони людей побачили справжнє обличчя демократії, такої демократії, яку несе нам "Слуга народу", - підкреслив Рабінович.

Нардеп додав, що найбільше його вразило те, що ніхто зі "слуг" не виступив проти свого колеги, не "заткнув йому рота і не сказав, що потрібно похмелятися".

"Я був упевнений, що Арахамія або Корнієнко скажуть, що ви вибачте, ми приносимо вибачення, а ця боягузлива тварина спочатку гавкала з трибуни, що вона усіх розстріляє, потім стояв, у нього руки трусилися, а потім поліз вибачатися. Ось це все їх нутро паскудне. Нашкодив як, не хочу говорити хто. Моральна потвора! І це голова найбільшого Комітету парламенту України від "Слуги народу", - обурився співголова партії ОПЗЖ.

Нагадаємо, під час засідання Верховної Ради в четвер, 17 червня, просто біля трибуни сталася бійка після того, як нардеп від "Слуги народу" Микита Потураєв заявив, що епоха бідності закінчиться, "коли розстріляють ОПЗЖ". Голова Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив перерву.