Путін звинуватив українську владу у придушенні політичних опонентів

Кремль

Президент Росії Володимир Путін заявив, що влада в Україні приймає абсолютно неправові рішення і не дає шансів на легальну політичну роботу опонентам.

Президент наступного дня після виходу статті про Україну дав розширені коментарі про сенс і цілі написання матеріалу, повідомляє РИА Новости.

"Але є ще деякі обставини, які змусили мене саме сьогодні виступити з цим матеріалом. Адже в Україні дуже багато, мільйони людей, які хочуть відновлення відносин з Росією, я впевнений: це мільйони людей. А є політичні сили, які виступають за цю нормалізацію (відносин з Росією – ред.), але судячи з усього, їм не дають жодних шансів реалізувати свої політичні плани, їх просто позасистемно, неправовим чином усувають з політичної сцени ... при цьому органи влади в Україні приймають абсолютно неправові рішення навіть поза рамками своєї компетенції. Тобто цим силам не дають жодних шансів на легальну політичну роботу - ось це інша обставина, і дуже, на мій погляд, важлива", - сказав Путін в ефірі каналу "Росія 24".