Путін: Зеленський передав Україну під повне зовнішнє управління

Володимир Путін ТАСС

Ключові питання життєдіяльності України сьогодні вирішують не в Києві, а у Вашингтоні, почасти - у Берліні та Парижі - президент Володимир Зеленський передав країну під повне зовнішнє управління.

Про це заявив президент Росії Володимир Путін під час щорічної прямої лінії, коментуючи питання журналіста про можливу зустріч з українським колегою.

"Що зустрічатися з Зеленським, якщо він віддав свою країну під повне зовнішнє управління? Ключові питання життєдіяльності України вирішують не в Києві, а у Вашингтоні, почасти - в Берліні та Парижі. Ну, і про що розмовляти? Однак я не відмовляюся від зустрічей такого роду, треба тільки зрозуміти, про що говорити", - зазначив Володимир Путін.

Президент РФ також звернув увагу на переслідування українською владою опозиції та її лідера - голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука. За словами Путіна, ці рішення є "абсолютно незаконними та неконституційними".

"Ну, ось Віктора Медведчука, який насправді, на мій погляд, є українським націоналістом, – взяли, замкнули його вдома напередодні виборчої кампанії, браслет наділи. Значить, приймаються рішення абсолютно незаконні та неконституційні. На це ніхто не звертає увагу. Просто ніби всередині країни дають зрозуміти, що не мають ніякої легальної можливості ті сили, які хочуть вибудувати і зміцнювати свою країну, в тому числі, шляхом побудови нормальних відносин із Росією, - вони не мають жодних шансів. Знищують на корені - когось садять до в'язниці, когось - під домашній арешт, когось вбивають на вулицях", - наголосив Володимир Путін.