Путін розповів про важливість Мінських угод

Президент Росії Володимир Путін РІА Новини
Мінські угоди дають реальний шанс мирно відновити територіальну цілісність України, безпосередньо домовившись з самопроголошеними ДНР і ЛНР, заявив президент Росії Володимир Путін. Текст статті російського президента "Про історичну єдність росіян і українців" опублікований на сайті Кремля, повідомляє "РИА Новости".
 
"Жителі цих регіонів ніколи не приймуть ті порядки, які їм намагалися і намагаються нав'язати силою, блокадою, погрозами. І по-друге, підсумки і Мінська-1, і Мінська-2, що дають реальний шанс мирно відновити територіальну цілісність України, безпосередньо домовившись з ДНР і ЛНР за посередництва Росії, Німеччини та Франції, суперечать всій логіці проекту "анти-Росія". А він може триматися тільки на постійному культивуванні образу внутрішнього і зовнішнього ворога. І додам - під протекторатом, контролем з боку західних держав", - написав він.
 
"Росія зробила все, щоб зупинити братовбивство. Були укладені Мінські угоди, які націлені на мирне врегулювання конфлікту в Донбасі. Переконаний, що вони як і раніше не мають альтернативи. У всякому разі, ніхто не відкликав свої підписи ні під Мінським "Комплексом заходів", ні під відповідними заявами лідерів країн "нормандського формату". Ніхто не ініціював перегляд резолюції Ради Безпеки ООН від 17 лютого 2015 року", - написав Путін.