Путін назвав виникнення "стіни" між Росією та Україною трагедією

Фото з відкритих джерел
Президент Росії Володимир Путін заявив, що сприймає виниклу між Росією і Україною стіну як велику спільну біду і трагедію. Текст статті російського президента "про історичну єдність росіян і українців" опублікований на сайті Кремля, повідомляє "РИА Новости".
 
"Відразу підкреслю, що стіну, що виникла в останні роки між Росією і Україною, між частинами, по суті, одного історичного і духовного простору, сприймаю як велику загальну біду, як трагедію", - написав Путін.
 
Президент Росії Володимир Путін вважає, що стіна між РФ і Україною стала наслідком помилок різних періодів і результатом роботи сил, які прагнули до підриву єдності.
 
"Це, перш за все, наслідки наших власних помилок, допущених у різні періоди. Але і результат цілеспрямованої роботи тих сил, які завжди прагнули до підриву нашої єдності. Формула, яка застосовується, відома споконвіку: розділяй і володарюй. Нічого нового. Звідси і спроби зіграти на національному питанні, посіяти ворожнечу між людьми. А як надзавдання - розділити, а потім і стравити між собою частини єдиного народу", - написав Путін.