Призначено нового голову Національної поліції Харківської області

Національна поліція

Посаду отримав Станіслав Перлін

Призначено нового голову Національної поліції Харківської області. Посаду отримав Станіслав Перлін. Представлення нового голови відбулося 1 вересня. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

"Наказом голови Національної поліції України начальником Головного управління Національної поліції в Харківській області призначено Станіслава Перліна", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції отримав нового очільника

Станіслав Перлін народився 1968 року у Харкові. Проходив службу в армії у період з 1986 по 1988 рік. В органах внутрішніх справ з 1991 року. Він 15 років працював в карному розшуку. Очолював Фрунзенський райвідділок у Харкові. Начальник обласного експертно-криміналістичного центру МВС.

У 2014 році його нагородили орденом Данила Галицького "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України".

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський присвоїв керівництву ЗСУ, СБУ та Нацполіції нові звання. Серед них головнокомандувач Збройними силами генерал-майор Валерій Залужний, якому Зеленський присвоїв звання генерал-лейтенанта.