Принцип "офшори - це ганьба" змінівся на принцип "нічого страшного, у кожного ФОПу вони є", - Разумков

Спікер нагадав, що в 2019 році "Слуга народу" йшла на вибори "не за посадами і за грошима, а змінити країну на краще"

Дело.юа

Позафракційний депутат ВР Дмитро Разумков переконує, що принципи, з якими він прийшов на свою посаду, залишилися незмінними, а от "Слуга народу" їх змінила. Про це він заявив з трибуни парламенту, передає "Українська правда".

Спікер нагадав, що в 2019 році "Слуга народу" йшла на вибори "не за посадами і за грошима, а змінити країну на краще" з гарними, щирими принципами, яким повірили люди. 

"Це була сліпа віра, що у нас все вийде. Тому що ми нові, чесні, правильні, справедливі, інші. Бо ми – не такі, як вони. На жаль, сьогодні в цій залі я бачу вже інші очі. Вони сильно змінились. Весь цей час я намагався зробити, щоб хоча б частина цих обіцянок стала реальністю…

Якщо ми повернемось до принципів, то принцип демократії, до якого ми йшли, став принципом влади більшості, принцип верховенства права та закону змінився на політичну доцільність, принцип права на власну позицію та свободу слова змінив принцип "хто не з нами, той проти нас", принцип "закон один для всіх" став принципом "друзям – усе, ворогам – закон. А принцип, що "офшори для влади – ганьба", став принципом "нічого страшного, у кожного ФОПу вони є", - сказав Разумков.

Водночас він повідомив, що його принципи не змінились. Його цінності такі самі, які і були.

Після свого виступу Разумков подякував колегам за співпрацю та висловив сподівання, що парламент залишиться парламентом, а люди в ньому – людьми.

Раніше Дмитро Разумков запевнив, що звернеться до суду, якщо монобільшість спробує позбавити його мандата народного депутата. Він підкреслив, що посада спікера – це одне, але мандат йому дав народ, який підтримав його на  виборах.