Приїхав "білий господар", підвіз документацію та почали ліпити справу: Мулик про підозру Медведчуку та Козаку

Владислав Мулик

riafan.ru

Звинувачення, які інкримінують представникам опозиції, є сфабрикованими на замовлення Заходу, каже Мулик

Звинувачення на адресу представників опозиції абсолютно голослівні, адже влада не надала жодних доказів. До того ж тиск на політичних опонентів влади активізувався після візиту до Києва держсекретаря США Ентоні Блінкена, що свідчить про американське замовлення цього процесу.

Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив конфліктолог і офіцер СБУ в запасі Владислав Мулик.

"Ми повинні розуміти, як відбувається цей процес. Бо якщо це злочин закінчений, то потрібно було на нього реагувати й мати на нього ці докази. Відповідно, якщо їх не було, то це було голослівне звинувачення. Що ми бачили півроку і більше навіть, ніж півроку. Скурпульозно збирали якісь докази, була наружка-прослушка, як прийнято говорити в суспільстві, я знаю, як це відбувається. Але насправді це ще один доказ того, що це все фабрикується і це замовлення. Ви подивіться, коли відбулося це висунення звинувачень. Після приїзду "білого господаря". Приїхав "білий господар", сказав, що потрібно робити, підвіз нову технічну документацію, яку писали наші заокеанські колеги, іноземні спецслужби та почали ліпити, скряпать, дуже гарне слово у цьому випадку, справи, тому що це ж не поодинокі випадки", - повідомив Мулик.

Новини за темою: Переслідуючи Медведчука, українська влада усуває головного переговірника між Києвом і Москвою, - європейські ЗМІ

Конфліктолог каже, що з такими темпами дійде до того, що переслідувати почнуть простих українців, адже обшуки вдома у голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука та у члена політради партії Тараса Козака - не поодинокі випадки.

"Та ж сама Одеса, там Сєва Непогодін, письменник, мій знайомий, в нього теж відбуваються обшуки під надуманими приводами. І я зовсім не здивуюся і попереджаю все суспільство: скоро прийдуть і за вами. Я не здивуюся, якщо будуть обшуки у мене, у вас вдома на абсолютно таких же засадах. Зараз запустили ту саму репресивну машину, навіть за Порошенка такого не було.... На сьогодні вона працює "по беспредєлу". Бо у цьому всьому немає зиску для простого громадянина, йому розповідають, що там у Криму щось відбувалося, разом із тим Крим же наш, а не російський. Що там Медведчук злив якусь інформацію комусь за кордон. Зачекайте, якщо у вас були такі докази, вже скільки часу, то оприлюдніть, покажіть і вживайте якихось заходів. Нічого не було зроблено", - казав Мулик.

За його словами, спочатку влада була беззубою, але почала чинити тиск на опозицію за підтримки Заходу.

"Спочатку влада була беззубою абсолютно. Сьогодні, заручившись підтримкою з-за океану, владі надали право реалізовувати злочинні схеми", - зазначив офіцер СБУ в запасі.

Нагадаємо, звинувачення на адресу Медведчука та Козака прокоментував також адвокат і доктор права Іван Ліберман. За його словами, правоохоронці не надали жодних фактів, які б підтверджували вину згаданих політиків. Натомість на сьогодні є лише голослівні звинувачення з політичним підтекстом, які створюють у суспільстві атмосферу для обговорень.