Пройде рік-два, і Зеленський буде низько кланятися Медведчуку і писати йому СМС, - Бондаренко

Олена Бондаренко Скріншот

Олена Бондаренко провела аналогії із заявами гаранта у справі щодо вбивства Шеремета

Президент України Володимир Зеленський за якийсь час змінить своє ставлення до лідера опозиції Віктора Медведчука.

Такий прогноз в ефірі ток-шоу "Голос народу" на телеканалі "Перший Незалежний" зробила народний депутат України попередніх скликань Олена Бондаренко.

Гостя ток-шоу прокоментувала заяви, які зробив під час своєї прес-конференції президент України Володимир Зеленський, щодо народного депутата України, голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука.

"У мене перед очима постає паралельна історія, яка не має повної аналогії, однак ви пам'ятаєте, як пафосно, з якою сміливістю виходив пан Зеленський на прес-конференцію у так званій справі щодо вбивства Шеремета. Розказувати, що ми вже знайшли, хто це зробив, хто вбив тощо. А сьогодні, коли проходить півтора року, він зізнається, що есемесочками переписується з однією з обвинувачених (з Яною Дугарь. - Ред.)", - зазначила Олена Бондаренко.

Політик переконана, що через деякий час Володимир Зеленський змінить ставлення до опозиційного політика.

"Точно так само і зараз. Я переживаю про те, що пану Зеленському занесли якісь папірці, за якими там Медведчук - найголовніший демон у нашій країні. А пройде рік-два, і цей же Зеленський буде низько кланятися Медведчуку і писати йому есемесочки, просто тому, що ця людина абсолютно не розбирається ні в своїй роботі, ні в тому, як працює правосуддя, ні що таке силове відомство, ні що таке юриспруденція, ні що таке правоохоронна система", - заявила Олена Бондаренко.

Новини за темою: Зеленський не вирішив питання тарифів, війни на Донбасі та не провів медреформу, натомість Медведчук виконує його передвиборчу програму, - Загородній

Нагадаємо, 13 травня відбулося засідання Печерського райсуду, який розглядав справу голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука. Суд обрав опозиційному політику запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук та його команда працюватимуть над тим, щоб всі докази проти нього, які отримуватиме слідство, були здобуті відповідно до норм Кримінально-процесуального кодексу. Про це політик заявив після засідання суду.

Партія "Опозиційна платформа - За життя" заявила, що організоване владою цькування Віктора Медведчука - це явний показник того, що Україна прямує до диктатури.