Проект закону про основи державної політики перехідного періоду потребує доопрацювання, - Разумков

Фото з відкритих джерел

За словами голови ВР, він потребує додаткових обговорень з урахуванням переговорів у "мінському" і "нормандському" форматах

Законопроект "Про засади державної політики перехідного періоду" потребує додаткових обговорень з урахуванням переговорів у "мінському" і "нормандському" форматах для збереження підтримки України з боку ЄС і США. Про це розповів голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Тут питання потрібно буде більш детально опрацьовувати. Щоб ненароком не створити якихось зон турбулентності, і підтримка України, яка існує на рівні Європейського Союзу, США, збереглася. Тому що ми знаємо, що санкції прив'язані до "Мінська". Я про це говорив з колегами, які беруть участь у "мінському", "нормандському" форматах", - сказав Разумков.

Голова ВР нагадав, що законопроект поки що перебуває в профільному комітеті (комітеті Верховної Ради з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій).

"Його ще не пропонували до розгляду в залі. Там є різні норми, зокрема й ті, які треба буде обговорювати додатково. Але коли це станеться, я наразі не готовий відповісти", - зазначив спікер.

Новини за темою: Україна направила Венеційській комісії законопроект про перехідний період на Донбасі

Нагаємо, 4 серпня 2021 року, схвалив проект Закону України "Про засади державної політики перехідного періоду".