Новини » Політика Читать эту новость на русском

Президент повернув на доопрацювання законопроект "Про фінансову звітність партій"

Фото з відкритих джерел

У НАЗК вважають, що в нинішній редакції проект містить низку "корупціогенних норм" у питанні джерел фінансування партій

Президент України Володимир Зеленський ветував та повернув на доопрацювання законопроект № 5253-1 про звіти щодо фінансування партій. Про це повідомляється на сайті парламенту, передає "Суспільне".

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції направило президенту листа із закликом не підписувати цей закон у чинній редакції. У НАЗК вважають, що в нинішній редакції проект містить низку "корупціогенних норм" у питанні джерел фінансування партій. В Офісі президента підтримали зауваження від громадськості та НАЗК.

Законодавець дозволив партіям не подавати фінзвіти до завершення карантину через пандемію коронавірусу, що означало б тримання в тіні джерел фінансування партій на невизначений період, зазначають фахівці громадського руху ЧЕСНО.

Під час засідання пропозиція про повноцінне відновлення звітування не отримала достатньої підтримки і закон було ухвалено.

Тепер Рада впродовж місяця повинна знову розглянути законопроект з урахуванням правок Зеленського. В Офісі президента підтримали зауваження від громадськості та НАЗК.

Новини за темою: Олена Шуляк стала головою партії "Слуга народу"

Нагадаємо, 16 листопада новообрані народні депутати склали присягу у Верховній Раді.