Президент Молдови Санду прибуде в Україну 12 січня, – радник Зеленського

Президент Молдови Мая Санду Фото з відкритих джерел

Мая Санду вперше відвідає Київ з моменту її обрання

Президент Молдови Мая Санду прибуде в Україну з офіційним візитом 12 січня. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України, дипломатичний радник Президента Ігор Жовква у статті виданню "Дзеркало тижня".

"Новий рік почнемо з перезавантаження двосторонніх відносин із Молдовою – 12 січня відбудеться офіційний візит до України новообраної президентки Маї Санду, який стане для неї першим із часу обрання", – написав Жовква.

Також він наголосив, що держави Північної Європи та країни Балтії – надійні союзники України, з якими планують підтримувати динаміку активних контактів і взаємодії.

"Розраховуємо на плідну співпрацю зі Швецією як Чинним головою ОБСЄ у 2021 році, з Норвегією – як непостійним членом Ради Безпеки ООН у 2021–2022 роках. Зберігатимемо динаміку інтенсивних контактів із Литвою – у 2021 році плануємо проведення Ради президентів України та Литовської Республіки", – зауважив радник президента. 

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що Мая Санду відвідає Київ у січні 2021 року, "щоб почати нову успішну главу відносин України і Молдови".