Президент, гарант Конституції, порушив Основний Закон понад 30 разів, - Дудкін

pnk.tv

А РНБО перетворили на орган, який без суду і слідства ухвалює рішення з будь-яких питань, констатував експерт

Президент України Володимир Зеленський, який є гарантом Конституції, порушив Основний Закон понад 30 разів. Протизаконні дії вчиняє не лише глава держави, а і його оточення.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявив військовий та політичний експерт Юрій Дудкін.

Експерт, відповідаючи на запитання ведучих, чи День Конституції був святом чи панахидою за Основним Законом з огляду на те, що експерти та аналітики нарахували 38 епізодів порушення Конституції, зауважив, що порушення вчиняє і глава держави, і його оточення.

Новини за темою: Вадим Рабінович: Чому Конституція за "зеленої" влади стоїть на боці фашизму?

"Президент, гарант, понад 30 разів порушує Конституцію, навіть своїми висловлюваннями. Тобто я вже не кажу про ті протизаконні дії, які він і його оточення роблять, перетворюючи Раду національної безпеки і оборони на якийсь орган, який ухвалює рішення з усіх питань, без суду і слідства. Тобто взагалі якийсь нонсенс", - заявив Юрій Дудкін.

Як повідомляли, Верховна Рада зібралася в понеділок, 28 червня, на урочисте засідання з нагоди Дня Конституції України.

Як заявляв співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко, нинішню владу, яка систематично порушує конституційні права громадян, слід відправити у відставку. До влади мають прийти відповідальні політичні сили, які будуть дотримуватися Конституції та законів України.