Прем’єр Литви: Україна має найбільш амбітну Угоду про асоціацію з Євросоюзом

Прем'єр-міністр Литви Інґріда Шимоніте Фото з відкритих джерел

Для впровадження угоди Україні треба докласти зусиль

Прем’єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте заявила, що Україна має найбільш амбітну Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Про це Шимоніте повідомила виступі на 4-й Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, передає Укрінформ
 
Міністр наголосила, що для впровадження угоди Україні треба докласти зусиль. Це забезпечить процвітання країни і зміцнить зв'язок з Європою. 

"Це також відкриває шлях до того, щоб Україна одного дня, який не за горами, таки стала членом ЄС", - запевнила Інгріда Шимоніте.

За її словами, перед Україною наразі стоять низка викликів. Серед них - впровадження корпоративного управління у державних компаніях, забезпечення незалежної роботи антикорупційних органів та реформуаання судової системи.

Новини за темою: Рада ЄС дала згоду на підписання з Україною Угоди про Спільний авіаційний простір

При цьому міністр оцінила зусилля країни у реформуванні енергосектора та привітала відкриття ринку землі.

"Ця реформа вже давно мала бути реалізована. Тепер важливо, щоб вона була реалізована правильно. Земельна реформа може зробити Україну однією з аграрних супердержав у світі", - додала Шимоніте.

Нагадаємо, напередодні міністри закордонних справ країн "Люблінського трикутника" - України, Литви та Польщі - підписали документ про підтримку членства України в ЄС та НАТО.